Jak kontaktovat prodejce


Jak kontaktovat prodejce na jeho inzerát?

Na této stránce vám řekneme, jak odpovědět inzerat a kontaktovat prodejce.

 1. Některé inzeraty prodejců uvádějí telefonní číslo, které lze zobrazit pomocí tlačítka "Zobrazit telefonní číslo".
 2. Pokud telefonní číslo není uvedeno, můžete kontaktovat prodejce prostřednictvím formuláře zpětné vazby.
 3. Formulář odpovědi se zobrazí po kliknutí na tlačítko Odeslat zprávu. Zadejte zprávu pro prodejce, zadejte své jméno, e-mailovou adresu a chcete-li rychle kontaktovat pak telefonní číslo. Nezapomeňte dát zaškrtnout zkontrolovat, že nejste spam rozeslání. Příklad formuláře je uveden na obrázku níže.

Jak kontaktovat prodejce na jeho inzerát na tediX.cz

 • Zpráva, kterou napíšete do formuláře, bude zaslána prodejci e-mailem. Váš vzkaz prodavač uvidí ve své kanceláři a dostane oznámení, že se na něj někdo obrátí. Souhlasíte s podmínkami dohody přímo s prodejcem a tediX v žádném případě nezasahuje do vašich dialogů.

Jak kontaktovat prodejce na jeho inzerát na tediX.cz

 • Vždy zkontrolujte, zda jste zadali e-mail správně, jinak vám prodávající nebude schopen odpovědět.
 • Po odeslání zprávy prodávajícímu obdržíte potvrzovací e-mail.

Jak kontaktovat prodejce na jeho inzerát na tediX.cz

Na co si dát pozor při transakci?

 1. Uzavření dohody je výsledkem dohody prodávajícího a zainteresované strany (kupujícího). Souhlasíte s podmínkami, s nimiž oba souhlasíte.
 2. Kromě podmínek prodeje se také dohodněte s prodejcem na podmínkách vrácení peněz.
 3. Vezměte v úvahu nejrůznější rizika. Pokud je cena pro vás příliš vysoká a riskujete ztrátu peněz, trvejte na osobním setkání a předání finančních prostředků osobně do rukou nebo zvažte ukončení obchodu.
 4. Pokud je zboží příliš levné? Buďte opatrní, může to být podvod. Více o podvodných způsobech reklamy se můžete dozvědět zde.
 5. Než uzavřete dohodu s neznámým prodejcem, zkontrolujte číslo jeho účtu a e-mail na internetu pokud máte tuto příležitost.
 6. Uložte veškerou korespondenci (e-mail, SMS, protokol volání) s prodejcem až do úplného dokončení transakce. Pokud se domluvíte na něčem důležitém po telefonu, potvrďte všechny své akce e-mailem.
 7. Nedostali jste zaplacené zboží? Neváhejte podat stížnost.

Obrátit pozornost

tediX.cz jedná se pouze o webové stránky agenta, nikdy a v žádném případě mě v komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím. Administrace tediX nenese odpovědnost za kvalitu zboží nebo nabízené na webu. Správa tediX v případě poškození zboží neposkytuje náhradu ani povinnou exekuci!

Pokud máte nějaké dotazy neváhejte diskutovat s námi  Naše Kontakty